Podnikové a veřejné čerpací stanice,
kontejnery a nádrže na PHM

 

Jazyková varianta českáJazyková varianta

Aktuality

NOVELA ZÁKONA O POHONNÝCH HMOTÁCH

V roce 2017 byl v souladu s příslušnými předpisy Evropské unie novelován zákon č. 311/2006 Sb. (zákon o pohonných hmotách). Zákon mimo jiné říká, co čerpací stanicí je a co není, jak probíhá evidence pohonných hmot, jaké jsou podmínky distribuce pohonných hmot nebo jakým způsobem má být čerpací stanice povolena. Výjimku ze zákona mají pouze čerpací stanice, na kterých se prodávají pohonné hmoty výlučně pro pohon vozidel ozbrojených sil, vozidel základní složky integrovaného záchranného systému nebo vozidel určených k plnění úkolů zpravodajských služeb.

Technologie skladování a výdeje PHM NDN 40000 V TOP LINE

V prosinci 2017 byla předána technologie čerpací stanice NDN 40000V TOP LINE pro skladování a výdej nafty s výdejními stojany Tatsuno vč. zastřešení výdejní a stáčecí plochy, více o podnikových čerpacích stanicích.


Přátelské setkání Panorama

Dne 7. září 2017 uspořádala firma TATSUNO EUROPE a.s. ve spolupráci s naší společností TRASO s.r.o. a partnerskou společností UNIDATAZ přátelské setkání pro zákazníky z České republiky. Proběhla prezentace aktivit těchto firem na poli výdejních technologií. Našim zákazníkům se rovněž dostalo zajímavých podnětů ohledně kvality výrobků a vize technologií do budoucna. Tato akce byla úspěšná a těšíme se na opětovné setkání se všemi zúčastněnými.

Ohlédnutí za výstavou Země živitelka 2017

I letos jsme se od 24 do 29. srpna 2017 zúčastnili mezinárodní výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích. Jako novinku jsme Vám představili mobilní čerpací agregát na motorovou naftu NDN 11000T, dále jsme Vám nabídli mobilní nádrže řady DT na naftu, benzín a AdBlue, jednoplášťový a dvouplášťový kontejner a jiné. 

Děkujeme za Vaši návštěvu a budeme se těšit opět za rok.

 


Speciální kontejnerová samoobslužná ČS

V srpnu 2016 byla předána technologie speciální kontejnerové samoobslužné čerpací stanice, více o bezobslužných čerpacích stanicích.

NDN 22000 OPTIMUM LINE

V prosinci 2015 byla předána technologie NDN 22000 OPTIMUM LINE s výdejním stojanem vč. bezobslužného systému, úkapové jímky a zastřešení, více o podnikových čerpacích stanicích.


Speciální kontejnerová bezobslužná ČS PHM

V listopadu 2015 byla předána speciální kontejnerová bezobslužná ČS PHM, více o bezobslužných čerpacích stanicích.

NDN 15000 DUO PETROTEC AVP

V listopadu 2015 byla předána technologie NDN 15000 DUO PETROTEC AVP v provedení COMPACT s výdejním stojanem vč. bezobslužného terminálu, měření hladiny, automatického navíječe a integrované střechy.


KOMFORT COMPACT 18000

V říjnu 2015 byla předána do užívání technologie skladování a výdeje nafty NDN 18000 KOMFORT COMPACT s výdejním zařízením MC 50 a integrovanou střechou.

COMPACT ENVIRO EKO KOMFORT 6000

V září 2015 byla předána do užívání unikátní technologie NDN 6000 COMPACT ENVIRO EKO KOMFORT s výdejním zařízením MC 50, přejezdovou vanou, integrovanou bezodtokovou úkapovou jímkou a zastřešením.


Zakázka pro Ministerstvo obrany Slovenské republiky

V únoru 2015 jsme realizovali zakázku pro Ministerstvo obrany Slovenské republiky. Předmětem dodávky byly dvouplášťové nádrže NDN 22000 ve výbavě KOMFORT s výdejní m stojanem MC 50.