Podnikové a veřejné čerpací stanice,
kontejnery a nádrže na PHM

 

Jazyková varianta českáJazyková varianta

Aktuality

Bezobslužná podniková ČS NDN 22000 na zelené vlně

V říjnu 2020 byla předána technologie podnikové čerpací stanice NDN 22000 s výdejním stojanem TATSUNO, navíječem hadice, stáčecím čerpadlem, měřením hladin v nádrži OCIO a úkapovou jímkou PDN 6000, více o podnikových čerpacích stanicích.

Podniková čerpací stanice pro výdej a skladování nafty

V říjnu 2020 jsme předali do užívání technologii podnikové čerpací stanice NDN 22000. Dvouplášťovou ocelovou nadzemní nádrž o objemu 22 m3 jsme vybavili stáčecím čerpadlem, instalovali pro výdej  jednoproduktový stojan, zastřešení výdejní a stáčecí plochy a úkapovou jímku.


Spotřeba AdBlue roste - nabízíme Vám řešení

V našem sortimentu nabízíme novinky pro skladování a výdej AdBlue - mobilní nádrž DT Mobil Easy COMBI 440l nafta/50l AdBlue 12V nebo výdejní sestavu pro AdBlue na 230V, ostatní možnosti skladování a výdeje AdBlue.

Technologie podnikové ČS pro skladování a výdej nafty

V září 2020 byla předána kompletní technologie podnikové čerpací stanice určená pro skladování a výdej nafty, sestávající z dvouplášťové ocelové nadzemní nádrže NDN 22 000, výdejního stojanu TATSUNO typ BMP, bezobslužným softwarem UNIPOS, stáčecího čerpadla, navíječe hadice a ocelového zastřešení. Více v našich referencích.


Technologie bezobslužné čerpací stanice pro výdej nafty a AdBlue

V květnu 2020 byla předána kompletní technologie bezobslužné čerpací stanice sestávající z dvouplášťové ocelové podzemní nádrže PDN 40000 pro naftu, dvouplášťové nadzemní nerezovo - ocelové nádrže NAB 3500 INOX pro AdBlue, výdejními stojany TATSUNO typ BMP, platebním terminálem UNICARD a bezobslužným softwarem UNIPOS, více o bezobslužných čerpacích stanicích

Technologie NDN 8000 ENVIRO ECO KOMFORT

V únoru 2020 byla předána k užívání dvouplášťová ocelová nadzemní nádrž NDN 8000 ENVIRO ECO KOMFORT s integrovanou havarijní nádrží, přejezdovým roštem, výdejním zařízením PIUSI MC50 umístěným ve skříňce spolu s navíječem hadice, digitálním kontinuálním měřením hladiny v nádrži OCIO, žebříkem, elektroinstalací, stáčecím čerpadlem a zastřešením o rozměrech 3,6x3 m bez atiky.


Realizace prosinec 2019

Realizace během měsíce prosince 2019, více v našich referencích na https://www.traso.cz/reference.

Zakázka na převozní výdejní kontejnery na PHM

V říjnu 2019 jsme dodali ve druhé etapě v rámci

státní zakázky šest kusů převozních výdejních

kontejnerů na PHM.


Realizace 2019

Realizace 2019, více v našich referencích

na https://www.traso.cz/reference.

Technologie výdeje a skladování pro naftu a AdBlue

V dubnu 2019 byla předána bezobslužná technologie výdeje a skladování nafty a AdBlue s dvouproduktovým výdejním stojanem Tatsuno včetně bezobslužného terminálu, zastřešení výdejní a stáčecí plochy s atikou na dvou sloupech v odstínu RAL 3020 dopravní červená / 9016 bílá dle přání zákazníka, více o podnikových čerpacích stanicích.


Výdejní stanice nafty NDN 10000

V prosinci 2018 byla předána výdejní stanice nafty s dvouplášťovou ocelovou nádrží NDN 10000 COMPACT, stáčecím čerpadlem, výdejní stojanem, měřením hladiny, záchytnou přejezdovou ocelovou vanou, rozvaděčem, střechou 4,2 x 4 m bez atiky, navíječem hadice, více o čerpacích stanicích.

Dvouplášťová nádrž NDN 18000 DUO INOX

V prosinci 2018 byla předána zákazníkovi dvouplášťová nádrž NDN 18000 DUO INOX ENVIRO EKO s digitálním kontinuálním měřením hladin, výdejním stojanem pro naftu  a AdBlue, elektroinstalací včetně rozvaděče, navíječem hadice s automatickou pistolí, stáčecím čerpadlem, integrovaným zastřešením 4,3 x 4,0 m bez atiky, více o podnikových čerpacích stanicích ENVIRO EKO.


Technologie bezobslužné ČS PHM 40000V TOP Line

V listopadu 2018 byla předána technologie podnikové bezobslužné čerpací stanice s válcovou nádrží NDN 40000V, výdejním stojanem Tatsuno s integrovaným bezobslužným systémem výdeje nafty a terminálem, stáčecím čerpadlem, havarijní 6-ti kubíkovou jímkou, nadstřešením s atikou pro jeden jízdní pruh.

Bezobslužná kontejnerová čerpací stanice PHM

V únoru 2018 byla předána k užívání technologie bezobslužné kontejnerové čerpací stanice, více bezobslužných čerpacích stanicích.