Podnikové a veřejné čerpací stanice,
kontejnery a nádrže na PHM

Jazyková varianta českáJazyková varianta
Košík
Obrázek

VEŘEJNÁ ČERPACÍ STANICE

Základ veřejné čerpací stanice tvoří nadzemní nádrže NDN o libovolném objemu určené na skladování motorové nafty a bezolovnatého benzínu Natural 95.
Základ veřejné čerpací stanice tvoří nadzemní nádrže NDN o libovolném objemu určené na skladování motorové nafty a bezolovnatého benzínu Natural 95. Nádrže včetně technologie stáčení a odvětrání jsou umístěny na zpevněné zabezpečené ploše.
Situace je řešena variantně s jedním respektive dvěma jízdními pruhy s jednostrannými, popřípadě oboustrannými jednoproduktovými nebo víceproduktovými stojany. Celá stáčecí a výdejní plocha včetně stojanů je zastřešena ocelovou konstrukcí na dvou (čtyřech) sloupech s jednoduchou atikou.
Kiosek je koncipován na výjezdní straně s oknem směrem ke stojanům. V zadní části objektu je umístěno sociální zařízení pro obsluhu a veřejnost. Typizované provedení jednotlivých prvků umožňuje nespočet možných variant řešení ČS.
Pro předběžný technický a cenový návrh kontaktujte naše obchodní oddělení na emailu obchod@traso.cz nebo telefonu +420 556 880 930 a +420 775 188 715.
Vaše jméno, příjmení 
Váš email 
Váš telefonický kontakt 
Zpráva